Oto Kuaför

Her zaman ilk günkü kokusu üzerinde kalsın diye...

OTO TEMİZLİK, YENİLEME VE KORUMA ATÖLYESİ UYGULAMALAR 

Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon

Aracınızın kumaş, deri ve vinil döşemeleri, taban ve tavan halısı , kapı panelleri, torpido ve diğer plastik aksamları, Meguiar's 'ın her bir materyalin özelliğine ve bu materyallere yapışan inatçı kir ve lekelerin niteliğine göre geliştirdiği özel ürünleri sayesinde derinlemesine temizlenir. Otomobilinizin iç yüzeylerinde ilk günkü gibi parlaklık ,temizlik ve hijyen elde edilir, uzun süreli bir koruma sağlanır.

Detaylı Boya Parlatma ve Koruma

Aracın boya yüzeyine yapışan zift-katran, ağaç reçineleri, endüstriyel ve kimyasal tozlar (demir ve diğer metal tozları, kireçli su lekeleri ve partiküller) ile yabancı boya maddeleri gibi inatçı kir ve lekeler, Meguiar's ürünleri sayesinde, boya ve vernik yüzeyine zarar vermeden 3 aşamalı olarak temizlenir. Boya yüzeyinin parlaklığının uzun süreli kalmasını sağlamak ve dış etkenlere karşı korumak için son aşama olarak boya koruma işlemi uygulanır.

Yeni Araç Boya Koruma 

Yeni aracınızda, standart ve metalik boyalarda parlaklık, kayganlık ve koruma amaçlı bu uygulama hava koşullarına, çevresel etkilere karşı yaz-kış koruma sağlar. UV ışınlarının ve asit yağmurlarının zararlarını azaltmaya yardımcı olur. Otomobilinizin boyası sararmaz ,solmaz ,matlaşıp donuklaşmaz.

Su İtici Cam Kaplaması

Gece ve gündüz yağışlı havalarda net görüş sağlaması nedeni ile güvenli sürüş sağlar. Az su tutma özelliği sayesinde buzlanmayı minimuma indirir. Yağmuru camlarınızdan uzak tutar. Şaşılacak kadar net görüş olanağı sağlayan nano teknolojik bir cam bakım ve koruma ürünüdür. Sileceklerinizin ömrünü uzatır. Yaklaşık 60 km/h hızda yağmur damlaları boncuklaşarak havaya karışır ve silecek kullanımı büyük ölçüde ortadan kalkar.

Araç Altı Koruma ve Ses Yalıtım Sistemi

Sıfır kilometre araçlarda uygulanan Ses Yalıtım Sistemi yol gürültüsünü ortalama %60 oranına kadar azaltır, hem de gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ,çakıl, darbe ve korozyon aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korur. Otomobilin altında gözle görülen tüm yüzeyler ve çamurluk iç yüzeyleri patentli Ses Yalıtım Maddesi ile kaplanır. Ses emici özellikte kauçuk ve lifler içeren bu kalın ve süper dayanıklı kaplama, hem yol ve tekerlek sesini emerek kabine giren gürültüyü engeller, hem de gövde altındaki titreşimden doğan uğultuyu azaltır.

Kaput Boya Koruma Filmi

Amerikan Solar Gard kaput filmi uygulamasıyla kaput boya yüzeyi korumada en ileri düzey kullanılmaktadır. Neredeyse ayırt edilemeyen bu koruyucu film mıcır, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı koruma sağlar. Boyanın güneş ışınlarıyla solmasını engeller.

Cam Filmleri

Solar Gard cam filmleri, toplam güneş enerjisinin %61'ine kadarını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır; böylece arabanızı daha serin tutar ve klima ihtiyacını azaltır. Ayrıca Solar Gard rahatsız edici güneş parıltısının kesilmesine yardımcı olur ve U.V. ışınlarının yolcu kabinine girmesini % 99 oranında engeller. Gece görmeyi engelleyen farların etkisini azaltır. Kapkaççıların araç içine ulaşmasını zorlaştırır.