Yol Yardım

Müşterilerimizin her türlü seyahatlerinde güvende olmalarını ve her türlü şart altında yollarına devam edebilmelerini sağlamak amacıyla 365 gün ve 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 

 

Her zaman Yanınızdayız

KIA sahiplerimizin her türlü seyahatlerinde güvende olmaları ve her türlü şart altında yollarına devam edebilmelerini sağlamak amacıyla 365 gün ve 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 222 5 542 numaralı Yol Yardım telefonumuzu arayabilirsiniz.

Araçları Garanti Periyodu içinde olan, periyodik bakımlarını tam ve zamanında Yetkili Servislerimize yaptırmış olan araç sahiplerimiz, araçlarında seyahat halinde meydana gelebilecek garanti kapsamındaki arızalarında, Yol Yardım telefonunu aradıklarında yol kenarında yardım ve çekici hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir.

Bu gibi durumlarda, ayrıca ücretsiz konaklama, kiralık araç, ulaşım veya aracı geri almak için seyahat etme gibi seçeneklerden bir veya bir kaçı arızanın onarım süresi ve tipine uygun olarak araç sahibine sunulabilecektir. Araçları garanti dahilinde olmayan araç sahiplerimiz de seyahatlerinde mağdur olmalarını engellemek amacıyla, ihtiyaç halinde ücreti karşılığında her türlü Yol Yardım hizmeti alabileceklerdir. Araç sahiplerimizin yol yardım hizmeti alırken garanti kapsamında değerlendirilebilmeleri için, araç ruhsatı ve garanti kitapçıklarını araçla beraber taşımaları gerekmektedir.